

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Datamate |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 120 V |
| Contact Material | Beryllium Copper |
1MM-R-D20-VS-00-H-TRP
CLE-108-01-G-DV-A
SFMC-125-01-S-D
QSS-050-01-L-D-A-GP
MMS-110-02-L-SV
ESQ-120-14-G-S
CLT-104-02-F-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00