

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 28 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Phosphor Copper |
| Contact Plating | Gold |
ERF8-025-05.0-S-DV-L-K-TR
MMS-120-01-L-SV
CLT-110-02-G-D-BE
DF19G-30P-1H(52)
61000821821
62302021021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00