

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 52465 |
SFM-105-02-L-D-A-K-TR
SSW-112-01-G-S
62200821821
TST02RB02T / 192991-0214
IPBS-115-01-T-D-GP
SSQ-107-02-G-D
SEAF-30-06.5-L-06-2-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00