

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 310 V |
| Series | MLE |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Beryllium Copper |
QFS-026-04.25-L-D-RF1
A3C-24DA-2DSA(71)
ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
SLW-150-01-G-D
FX2-60S-1.27DSL(71)
MHDAS2F040YDE50
1-2314820-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00