

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
FCS8-30-01-L-S-A-TR
621120284621
CLP-110-02-F-D-BE
MMS-102-01-L-SV
61003221821
SQT-114-03-L-D
ESQ-108-23-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00