

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
91601-310LF
SEAF-40-05.0-L-04-2-A-K-TR
SSA-106-S-G
FLHM3C008C0
FLHM4C008A0
SFMC-117-01-L-D
62001621821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00