

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Series | AMPMODU HV100 |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-105-44-G-D
SSW-105-22-G-D-VS
SQT-125-01-F-D-RA
SSQ-125-01-G-D
61302015721
ESW-104-44-L-D
QSH-090-01-L-D-A-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00