

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Series Number | 42385 |
SFM-130-01-S-D
SSQ-120-03-F-D
FLHR4P008C0
621104284621
SSW-114-01-G-S
SQW-102-01-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00