

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
658801103080
SSQ-106-03-T-D
SSQ-115-02-T-D-RA
SSQ-118-03-G-D
SSW-112-02-G-S
FX2-52S-1.27DSL(71)
CLT-106-02-L-D-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00