

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
SSM-120-L-DV-LC-M-TR
610124249221
SQT-105-01-L-D
TST02RB02T / 192991-0214
234200 / 234200-E
G40H2132222HR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00