

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
ESQ-106-13-G-D
FLHP4P008C0
FLHR2P008A0
ESQ-102-33-G-S
HLE-120-02-G-DV-BE-K-TR
ESQ-107-14-G-D
MMS-105-01-L-SV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00