

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
ESQ-107-33-G-D
M22-7140642
61301025721
DF11-30DS-2DSA(05)
PESC-04-12-04-01-S-VT-LC
154743 / 154743-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00