

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
10164228-0901A1RLF
354056 / 354056-E
LSH-050-01-G-D-A
61003621821
SSA-120-W-T
DF11-30DS-2DSA(06)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00