

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V , 650 V |
| Series | AMPMODU |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Nickel Plated, Tin |
| Series Number | 1-2314846 |
SFM-120-02-S-D-A
FLHT4C008A0
M80-8400642
SSQ-117-01-G-D
CLE-108-01-G-DV-A
SSM-106-L-SV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00