

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Rugged Reliable Dual Wipe Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
CLP-106-02-G-D-BE-A-K-TR
SSW-107-01-G-S
1-2314820-0
ESQ-113-12-G-D
71609-305ALF
SEAF-20-05.0-L-04-1-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00