

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 300mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | SlimStack |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 51338 |
M22-7141042
FLHP2P008A0
FOLC-120-04-S-Q-LC
CLE-106-01-G-DV
ESQ-118-14-G-D
M20-7830542
MMS-104-01-L-SH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00