

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 6.35mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 19.0A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
| Series | Universal MATE-N-LOK |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
ESQ-105-13-G-S
ST4-40-2.50-L-D-P-TR
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
M80-8501445
HLE-105-02-F-DV
FLHP6P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00