

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 87264 |
M20-7892046
61301015721
M20-7822046
DF11-24DS-2DSA(05)
ESQ-126-38-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00