

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.25mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Contact Material | Bronze |
SSA-118-S-G
SFM-115-01-L-D
61304421821
SQW-140-01-L-D
M20-6102045
FLHS4P008C0
HLE-103-02-S-DV-BE-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00