

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
| Contact Material | Bronze |
AW 127-20/Z-T
M80-5430642
154806 / 154806-E
SSM-104-L-SH
1-2314822-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00