

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | IDC |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Series | Milli-Grid |
| Contact Material | Copper |
| Series Number | 87568 |
ESQ-108-13-G-D
FLHP6P008C0
ESW-120-33-L-D
SSW-112-02-G-S
613020243121
FLHP6C008A0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00