

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
SQT-115-03-L-D
DF40C-80DS-0.4V(58)
SFMC-110-01-S-D
SSW-119-01-G-D
SSM-105-S-DV-LC
M80-5C12005M3
HLE-120-02-F-DV-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00