

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Series | TX24 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
ESQ-136-14-G-D
DF12-50DS-0.5V(86)
G88MP181020CREU
SS5-20-3.50-L-D-K-TR
ERF8-010-07.0-L-DV-TR
SSW-108-22-F-D-VS
SMM-105-02-S-D-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00