

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Pitch | 6.35mm |
| Type | Power |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 19A |
| Voltage Rating | 600 V ac/dc |
| Series | Universal MATE-N-LOK |
| Contact Material | Bronze |
SSM-110-L-DH-TR
RSM-110-02-S-D
SSQ-116-02-G-S
SQT-104-01-F-D
UPS-04-07.0-01-L-V
91601-308ALF
TLE-125-01-G-DV-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00