

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | SMT |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ERF8-060-07.0-L-DV-TR
ESQ-105-44-G-D
SSA-109-S-T
IPBS-104-01-T-S-GP
UEC5-019-1-H-D-RA-2-A
FLE-103-01-G-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00