

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.35mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 0.6mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | S35 |
| Contact Material | Copper |
M22-7140742
SEAF-20-01-L-04-2-RA-GP-TR
BCS-113-L-D-TE
SFM-107-01-L-D
SIB-120-S083-95
ASP-122953-01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00