

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Board Mount |
| Body Orientation | Vertical |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Surface Mount |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 30 V dc |
| Series | 1MM-R |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
HLE-120-02-F-DV-BE
SQW-115-01-L-D
ERF8-010-05.0-L-DV-K-TR
HDASE020YD-000LF
ERF8-070-05.0-S-DV-L-TR
CES-135-01-T-D
HDASE152YD-000LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00