

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-112-14-G-D
SSW-150-01-S-S
M22-7131042
M80-4611605
FLE-110-01-G-DV-K-TR
M80-5T10442MC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00