

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Copper |
HLE-108-02-G-DV-A-P-TR
HIF3FB-34DA-2.54DSA(71)
89898-308LF
SSQ-102-03-G-D
FLHP6C008C0
1MM-R-D08-VS-00-F-TRP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00