

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Copper |
M80-4800642
SSM-105-L-SV-BE-TR
SQT-103-01-F-D
FLHR3P008C0
ERF8-030-01-S-D-RA-L-TR
SLW-104-01-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00