

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
61303211821
ESQ-126-39-G-D
M22-7141242
ESQ-120-33-T-D
SFMC-105-01-S-D
FLHS2P008C0
SQT-111-01-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00