

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Flexible Pin Count Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 220 V , 310 V |
| Series | SFMC |
| Contact Material | Bronze |
SDL-120-T-10
SQT-111-01-L-S
CLT-105-02-G-D-BE-A-K-TR
CLT-103-02-F-D-BE-TR
ASP-137973-01
M80-4612642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00