

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
SSW-150-06-T-D
DF11CZ-4DS-2V(22)
MLE-107-01-G-DV-A
CLT-107-02-L-D-A
ERF5-020-05.0-L-DV-TR
MPSC-02-80-02-7.70-03-L-V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00