

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-105-44-G-D
ESQ-132-13-L-D
M20-7823646
M20-7832046
1MM-R-D10-VS-00-H-TRP
M80-4600642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00