

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
G88MP181028CREU
SSW-140-01-T-S
ERF8-040-05.0-L-DV-L-TR
SSQ-116-02-G-S-RA
SSW-115-01-T-S
62202021821
ESQ-132-13-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00