

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27 mm, 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | 6903 |
| Contact Material | Bronze |
FX30B-5S-3.81DS
M20-7831042
FX8-80S-SV(21)
CLM-108-02-F-D
354071 / 354071-E
QSE-060-01-L-D-A
SQT-107-01-F-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00