

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
ADF6-40-03.5-L-4-2-A
MHDAS2F016YDE50
1-5353190-0
CLP-112-02-L-D-A-P-TR
DF40C-100DS-0.4V(58)
61001413321
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00