

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 52465 |
61303221821
A3A-32DA-2SV(71)
213274-1003
SSQ-110-01-T-S
SQT-103-01-F-D
CES-113-01-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00