

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 28 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Copper |
ESQ-112-14-G-D
FLHT2C008C0
SSQ-150-03-G-S
1MM-R-D08-VS-00-H-TRP
ERF8-060-05.0-L-DV-L-TR
610018243021
M80-5000842
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00