

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 87264 |
SSW-106-01-G-S
FLE-107-01-G-DV-K-TR
BCS-132-L-D-TE
RSM-105-02-L-D
CLP-105-02-L-D-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00