

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
MMS-104-02-L-DV-K-TR
FLE-105-01-G-DV-A-K-TR
SQT-112-01-L-S-RA
HLE-110-02-L-DV-BE-A
M50-3200545
154741 / 154741-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00