

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 405 V , 572 V |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
610010243021
CLE-140-01-G-DV-A
FLHR4C008A0
CES-110-01-T-S
SSW-125-02-G-D-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00