

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V , 650 V |
| Series | AMPMODU |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Nickel Plated, Tin |
| Series Number | 1-2314938 |
ESQ-120-33-L-D
61303221821
SSQ-135-03-T-D
CLP-150-02-S-D-BE
CLP-106-02-G-D-P-TR
M80-4601042
8560-4500PL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00