

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
BCS-150-L-S-TE
154743 / 154743-E
10147075-2600RLF
FLHP4P008C0
SFM-125-02-L-DH-TR
61302625721
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00