

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 70 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
ESQ-106-14-G-S
ASP-135029-01
SSW-136-01-F-D
A3A-16DA-2SV(71)
BSW-120-04-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00