

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Tin |
ER8-60S-0.8SV-7H
62101421821
SQT-113-01-F-D-RA
HLE-105-02-G-DV-BE
SSQ-105-03-F-D
SFM-115-02-S-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00