

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 300mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | DF17 |
| Contact Material | Copper |
658105303064
FLE-108-01-G-DV-A-K-TR
M80-8400642
HLE-104-02-F-DV-BE-A-K-TR
M80-4C11205FC
A3C-14DA-2DSA(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00