

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | C-Grid |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
| Series Number | 90151 |
QSE-020-01-L-D-A-K-TR
M80-4664205
CLP-112-02-L-D-A
SSA-114-S-G
ERF8-050-05.0-L-DV-L-TR
SSW-112-01-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00