

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 52465 |
91601-307ALF
ESQ-113-13-G-D
SQT-125-03-L-D
M80-5T11242MC
SSA-130-W-G
CLT-115-02-L-D-A
CLP-110-02-F-D-BE-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00