

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
ERF8-010-07.0-L-DV-TR
SMM-105-02-S-D-TR
FLHR2C008C0
SFM-120-02-L-DH-TR
M22-7142542
G125-FS10605L0P
SSQ-108-02-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00